Středa, 20 Června 2018

Screen

Profile

Direction

Menu Style

Cpanel

Náš pohled na marketing

phk marketing

Rozhlédneme-li se kolem sebe, můžeme v zásadě vysledovat dva nejčastější přístupy k marketingu:
Marketing firmu skutečně zajímá a existuje zde určitý systém marketingového řízení a kontroly, a pak přístup zcela opačný. Nelze přitom říci, že by jeden přístup byl typický pro firmy určité velikosti. Jsou malé společnosti, které mají marketing "vychytaný" do detailu, můžeme ale vidět i skutečné giganty, kde celý marketing spočívá v "hurá stylu" a výsledný efekt je tristní.

K pláči jsou také ty případy, kdy ve snaze ušetřit pár korun vizitky společně s logem navrhuje slečna sekretářka...

Zastáváme ten názor, že nejlepší je optimalizovat a že i za málo peněz lze vyrobit dost muziky ;-).

Asi tomu bude proto, že našimi klienty nejsou velké korporace s nevyčerpatelným budgetem, ale subjekty, které za své peníze chtějí adekvátní výstup a efekt. Proto pro naše klienty hledáme vždy nejekonomičtější řešení, které splní jejich požadavky a očekávání.

 

Nejsme agentura s velkým backofficem a vysokou režií. Pracujeme vždy ve složení copywriter & grafik, což se příznivě odráží v ceně zakázek.

A ještě jedna podstatná věc: našim klientům nevnucujeme nic, co opravdu nepotřebují!

P.S. Jste-li náhodou zástupce velké korporace s nevyčerpatelným budgetem, bude nám rovněž potěšením s Vámi spolupracovat... ;-)))

 

 

Kontakt

  • Tel: (+420) 603 740 112

O PHK

Vystudovala jsem Fakultu mezinárodních vztahů VŠE Praha, obory mezinárodní obchod (bakalářský stupeň), ekonomická žurnalistika a mezinárodní politika a diplomacie (oba na magisterském stupni). Více...

Navigace: Náš pohled na marketing