Středa, 20 Června 2018

Screen

Profile

Direction

Menu Style

Cpanel

O PHK

Author

Vystudovala jsem Fakultu mezinárodních vztahů VŠE Praha, obory mezinárodní obchod (bakalářský stupeň), ekonomická žurnalistika a mezinárodní politika a diplomacie (oba na magisterském stupni). Postgraduální studium na téže škole jsem zatím nedokončila a zřejmě se tak z časových důvodů ani nestane...

Během studií jsem v rámci brigád pracovala v různých společnostech (např. Mediatel, Focus D.M.S., Profil International) a získávala zde první praktické dovednosti v marketingu. Po ukončení studia jsem pracovala jako marketing manager pro společnosti zabývajícími se realitami, developmentem a jeho financováním.
V letech 2004 - 2005 se má nervová soustava zocelovala na Obchodním úseku Velvyslanectví České republiky v Japonsku, poté jsem se, již řádně zocelená ;-), vrátila zpět do soukromého sektoru, v němž s radostí působím dodnes.

Marketing příležitostně externě přednáším na vysokých školách, aktuálně spolupracuji s významnými developery, hypotečními makléři a privátními zdravotnickými zařízeními, kterým poskytuji marketingové poradenství. Od roku 2006 jsem manažerkou Asociace hypotečních makléřů, pro níž jsem v roce 2013 iniciovala projekt FÉR hypotéka.

Jsem partnerem jedné z nejstarších klinik plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha-Radotín.

V roce 2013 jsem založila Nadační fond APOLENA, který nákupem špičkových technologií podporuje endoskopické sály gyn.-por. kliniky U Apolináře v Praze. V tomto nadačním fondu, jehož provoz jakožto soukromá osoba financuji, působím jako předsedkyně správní rady.

Kontaktovat mne můžete zde.

Kontakt

  • Tel: (+420) 603 740 112

O PHK

Vystudovala jsem Fakultu mezinárodních vztahů VŠE Praha, obory mezinárodní obchod (bakalářský stupeň), ekonomická žurnalistika a mezinárodní politika a diplomacie (oba na magisterském stupni). Více...

Navigace: O PHK